Tradiční turnaj družstev v rapidu ve Skaličce - obhajoba se zdařila

V sobotu 16.května se náš tým Valašská Bystřice "B" zúčastnil tradičního turnaje družstev v rapidu ve Skaličce ve složení Jiří Foukal, Jaroslav Sušeň, Martin Komínek a Petr Lovas. Přijeli jsme obhájit 1.místo v kategorii do ELO 1700, což se nám i přes zdravotní indispozici Jirky a Petra podařilo a dokonce s vyšším bodovým ziskem, než v předchozím ročíku. Celkově se náš tým (nasazený jako 36-tý s průměrným ELO 1552) umístil na 23.místě ze 46 družstev - tedy ještě pořád v té lepší polovině :-) a na 1. místě v kategorii do 1700 ELO, což bylo naším hlavním cílem. Všichni hráči podali bojovné výkony, mezi kterými je potřeba vyzdvihnout výkon Jirky Foukala na první šachovnici, který získal pro náš tým nejvíce bodů (6 z 18 celkově)

Bodové zisky:

1.šachovnice...Jirka......6b

2.šachovnice...Jarda.....5b

3.šachovnice...Martin...3b

4.šachovnice...Petr.......4b