Úspěšná neděle

Trojice našich družstev dnes absolvovala druhé zápasy mistrovských soutěží. Béčko čekal v krajské soutěži nelehký soupeř z Brumova a už jen  ta vzdálenost  byla vyčerpávající. K tomu se přidaly ještě drobné problémy se sestavou, takže výsledek zápasu byl zcela otevřený. Naši hráči ale podali velice odpovědný výkon a zvítězili 5,5:2,5. Výhry si připsala hned pětice našich hráčů: Jiří Břoušek, Josef Peterka, Jarda Sušeň , Petr Sewiola a Martin Horák. V příštím kole nás čeká soupeř nejtěžší – Hošťáková B.

Výsledky 2.kola ZKS:

V regionální soutěži nastoupily v domácím zápase obě naše družstva. Byl to příjemný pohled, když celou polovinu našich hráčů tvořili mládežníci. Déčko hostilo družstvo z Branek a přesvědčivě zvítězilo 3,5:1,5. Vyhráli Martin Komínek, Gustav Bartík a Roman Pernický, zvláště výhra Martina nad zkušeným Václavem Hradilem byla cenná a také pěkná. Éčko hrálo s béčkem Huslenek a nakonec odešlo těsně poraženo 2:3. Naši mladí ale dlouho drželi s ostřílenými soupeři vyrovnané partie a byla radost, je sledovat. 

Výsledky 2.kola RS:

(PR)