Poslední neděle před vánocemi, zase 5:3

Na stříbrnou neděli nás čekal dvojzápas, ve kterém nastoupila hned tři naše družstva. To tu ještě nebylo! V krajské soutěži jsme hostili sousedy ze Zubří, v regionální soutěži proti sobě nastoupila dvě naše družstva, D a E. Byla to takřka přátelská utkání, protože ze součtu všech 26 hráčů pouze 6 letos nehraje za Valašskou Bystřici.

Zápas se Zubřím byl velmi vyrovnaný a v jeho  průběhu jsme už prohrávali 2:3. Poslední tři partie vyzněly v náš prospěch a utkání tak skončilo tradičním výsledkem 5:3. Výhry v zápase vybojovali Josef Slížek, Jarda Pagáč, Pepa Peterka a Martin Komínek.

Výsledky 5.kola ZKS:

V derby našich družstev bylo úspěšnější favorizované déčko, které mělo ve svých řadách zkušenější hráče. Konečná výhra 4:1 je možná vzhledem k průběhu zápasu až příliš krutá. V zápase vyhráli Tomáš Klíma, Roman Pernický a Přemysl Martiška.

Výsledky 5.kola RS:

(PR)