Los našich družstev pro sezónu 2018/19

Kompletní los všech soutěží je na stránkách Chess-Results:

 

Zlínský krajský přebor 2018/2019 - Valašská Bystřice A
   
1. Kolo Datum kola 2018/10/21 Hodina 9:00
TJ Sokol Valašská Bystřice A SK Boršice A
2. Kolo Datum kola 2018/11/11 Hodina 9:00
ŠK Staré Město C TJ Sokol Valašská Bystřice A
3. Kolo Datum kola 2018/11/25 Hodina 9:00
TJ Sokol Valašská Bystřice A ŠK Zlín B
4. Kolo Datum kola 2018/12/09 Hodina 9:00
TJ Sokol Valašská Bystřice A ŠO TJ Sokol Francova Lhota
5. Kolo Datum kola 2019/01/06 Hodina 9:00
ŠK Zbrojovka Vsetín B TJ Sokol Valašská Bystřice A
6. Kolo Datum kola 2019/01/20 Hodina 9:00
TJ Sokol Valašská Bystřice A TJ Valašské Meziříčí A
7. Kolo Datum kola 2019/02/03 Hodina 9:00
ŠK Zlín-Malenovice A TJ Sokol Valašská Bystřice A
8. Kolo Datum kola 2019/02/17 Hodina 9:00
TJ Sokol Valašská Bystřice A ŠK Staré Město D
9. Kolo Datum kola 2019/03/03 Hodina 9:00
ŠK Holešov A TJ Sokol Valašská Bystřice A
10. Kolo Datum kola 2019/03/24 Hodina 9:00
TJ Sokol Valašská Bystřice A Sokol Postoupky A
11. Kolo Datum kola 2019/04/07 Hodina 9:00
Slavia Kroměříž C TJ Sokol Valašská Bystřice A

 

 

Zlínská krajská soutěž - východ 2018/2019  - Valašská Bystřice B
   
1. Kolo Datum kola 2018/10/14 Hodina 09:00
TJ Sokol Valašská Bystřice B ŠK Zbrojovka Vsetín C
2. Kolo Datum kola 2018/11/04 Hodina 09:00
TJ Gumárny Zubří TJ Sokol Valašská Bystřice B
3. Kolo Datum kola 2018/11/18 Hodina 09:00
TJ Sokol Valašská Bystřice B ŠO SK Pozlovice
4. Kolo Datum kola 2018/12/02 Hodina 09:00
Šachy Hošťálková B TJ Sokol Valašská Bystřice B
5. Kolo Datum kola 2018/12/16 Hodina 09:00
TJ Sokol Valašská Bystřice B ŠO TJ Sokol Vizovice
6. Kolo Datum kola 2019/01/13 Hodina 09:00
TJ Sokol Valašská Bystřice B ŠO Sokol Bystřička
7. Kolo Datum kola 2019/01/27 Hodina 09:00
Sokol Ústí TJ Sokol Valašská Bystřice B
8. Kolo Datum kola 2019/02/10 Hodina 09:00
TJ Sokol Valašská Bystřice B ŠK DDM Slavičín
9. Kolo Datum kola 2019/02/24 Hodina 09:00
ŠK Zlín C TJ Sokol Valašská Bystřice B
10. Kolo Datum kola 2019/03/17 Hodina 09:00
TJ Sokol Valašská Bystřice B SK Brumov-Bylnice
11. Kolo Datum kola 2019/03/31 Hodina 09:00
ŠO TJ Sokol Lužná TJ Sokol Valašská Bystřice B

 

Regionální přebor Vsetín 2018/2019 - Valašská Bystřice C
   
1. Kolo Datum kola 2018/10/21 Hodina 09:00
ŠK Rajnochovice TJ Sokol Valašská Bystřice C
2. Kolo Datum kola 2018/11/11 Hodina 09:00
TJ Sokol Valašská Bystřice C KH Zašová
3. Kolo Datum kola 2018/11/25 Hodina 09:00
Sokol Ústí B TJ Sokol Valašská Bystřice C
4. Kolo Datum kola 2018/12/09 Hodina 09:00
TJ Valašské Meziříčí B TJ Sokol Valašská Bystřice C
5. Kolo Datum kola 2019/01/06 Hodina 09:00
TJ Sokol Valašská Bystřice C TJ Sokol Valašská Polanka
6. Kolo Datum kola 2019/01/20 Hodina 09:00
ŠK Zbrojovka Vsetín D TJ Sokol Valašská Bystřice C
7. Kolo Datum kola 2019/02/03 Hodina 09:00
TJ Sokol Valašská Bystřice C MEZ Vsetín
8. Kolo Datum kola 2019/02/17 Hodina 09:00  
ŠO TJ Karolinka TJ Sokol Valašská Bystřice C
9. Kolo Datum kola 2019/03/03 Hodina 09:00
TJ Sokol Valašská Bystřice C TJ Sokol Huslenky

 

Regionální soutěž Vsetín 2018/2019 - Valašská Bystřice D, E
   
1. Kolo Datum kola 2018/10/14 Hodina 09:00
KH Zašová B TJ Sokol Valašská Bystřice E
TJ Valašské Meziříčí C TJ Sokol Valašská Bystřice D
2. Kolo Datum kola 2018/11/04 Hodina 09:00
TJ Sokol Valašská Bystřice D ŠO Karolinka B
TJ Sokol Valašská Bystřice E TJ Valašské Meziříčí C
3. Kolo Datum kola 2018/11/18 Hodina 09:00
ŠO Karolinka B TJ Sokol Valašská Bystřice E
ŠO Karolinka C TJ Sokol Valašská Bystřice D
4. Kolo Datum kola 2018/12/02 Hodina 09:00
TJ Sokol Valašská Bystřice E ŠO Karolinka C
TJ Sokol Valašská Bystřice D volno
5. Kolo Datum kola 2018/12/16 Hodina 09:00
TJ Sokol Valašská Bystřice D TJ Sokol Valašská Bystřice E
6. Kolo Datum kola 2019/01/13 Hodina 09:00
TJ Sokol Huslenky B TJ Sokol Valašská Bystřice D
TJ Sokol Valašská Bystřice E volno
7. Kolo Datum kola 2019/01/27 Hodina 09:00
TJ Sokol Valašská Bystřice D KH Zašová B
TJ Sokol Valašská Bystřice E TJ Sokol Huslenky B

(PR)