Soutěže družstev

8.kolo mistrovských soutěží Hlavní záložky

Osmé kolo soutěží družstev pro nás skončilo nepříznivě v poměru jedna výhra a dvě prohry. Počet zápasů v kole podstatně zmenšil, neboť Regionální soutěž už skončila.

7.kolo mistrovských soutěží

V sedmém kole soutěží družstev jsme byli úspěšní proti minulému jen na 50 procent, dvě výhry dvě prohra a jedna remíza. Velký úspěch jsme slavili v Regionální soutěži, kterou naše déčko se stoprocentním ziskem vyhrálo.

6.kolo mistrovských soutěží

Po Vánocích pokračovaly soutěže družstev šestým kolem. V tom se nám podařil husarský kousek, když všechna naše družstva naplno bodovala. Musel bych dlouho vzpomínat, kdy se nám to naposledy podařilo.

5.kolo mistrovských soutěží

Páté kolo soutěží družstev byl rozděleno vánočními svátky do dvou kalendářních roků. Přineslo nám vyrovnanou výsledkovou bilanci s jedním velikým a příjemným překvapením. 

4.kolo mistrovských soutěží

Čtvrté kolo soutěží družstev se neslo ve znamení remíz. Tři ze čtyř zápasů skončily nerozhodně, pouze éčko v Regionální soutěži prohrálo.  Zápasy ale byly dramatické a bojovalo se až do posledních minut časového limitu.

3.kolo soutěží družstev

Už potřetí letos nastoupili naši šachisté do mistrovských soutěží družstev. Toto kolo se nám příliš nevydařilo, byť celková bilance 2-2-1 vypadá dobře. Výhry jsme však zaznamená pouze v nejnižší soutěži, kdežto v krajských soutěžích jsme body ztratili.

2.kolo soutěží družstev

Druhé kolo mistrovských soutěží s bilancí 1-1-3 pro nás nedopadlo moc dobře. Začněme proto soutěží, kde se „urodilo“ jediné vítězství.

1.kolo soutěží družstev

Ani jsme se nenadáli a začala nám další sezóna mistrovských soutěží družstev. Možná je to také tím krásným, slunečným počasím, které připomíná spíše konec léta.  Náš oddíl vyslal do soutěží stejně jako vloni pět družstev, takže se hraje každý týden na dvou frontách.

Los ZKP 2019/20

V neděli byl ve Starém Městě rozlosován Zlínský krajský přebor 2019/20. I když hrajeme větší polovinu zápasů na půdě soupeřů, nedopadlo to až tak špatně. Rozhodně by nebylo dobré, schovávat si výhry až na poslední kola jako vloni.

Regionální soutěž 2018-19

Tak jsme si to představovali.

Stránky

Subscribe to RSS - Soutěže družstev