Seznam přihlášených hráčů

    Jméno FIDE ELO ELO Oddíl
1   Břoušek Jiří 1929   TJ Sokol Valašská Bystřice
2   Kolibík Ján  1641    Šachový klub Slovan Sliač 
 3   Oktavec Ivan  1611    Šachový klub Slovan Sliač 
4   Bříza Jiří 1942   Tatra Kopřivnice
5 FM Karlík Vladimír 2200   Slavia Kroměříž
6   Parák Dominik 2098   Zbrojovka Vsetín
7   Parák František 1697   MEZ Vsetín
8   Zatloukal Petr 2073   Agentura 64 Grygov
9   Bartošek Ivan 1742   Zbrojovka Vsetín
10   Juříček Stanislav 2097   Zbrojovka Vsetín
11   Musil Vítězslav 1951   Agentura 64 Grygov
12   Pyš Zbyněk 1948   TJ Sokol Valašská Bystřice
13   Klíma Tomáš 1547   TJ Sokol Valašská Bystřice
14   Uhlíř Jiří 1843   ŠK Rajnochovice
15   Volčík Luděk 2131   SK Boršice
16   Foukal Jiří 1856   TJ Sokol Valašská Bystřice
17 FM Cagašík Tomáš 2178   Slavia Kroměříž
18   Pagáč Jaroslav 1848   TJ Sokol Valašská Bystřice
19   Románek Zdeněk 1598   KH Zašová
20   Pekárek Aleš 1757   SK Slavia Orlová
21   Sikora Matouš 1961   Rychvaldský spolek šachový 1945
22   Hanák Tomáš 1876   Rychvaldský spolek šachový 1945
23   Bareš Jáchym 1986   Agentura 64 Grygov
24   Šrámek Vojtěch 2043   SK Slavia Orlová
25 IM Volodin Viktor 2188    
26   Nagy Ladislav 1996   QCC České Budějovice
27   Vaculík Jakub  2207    ŠK Velké Losiny 
28   Půlpán Matěj  2089    2222 ŠK Polabiny, z.s.  
29   Lamser Tomáš  1946    ŠK Vinohrady Brno 
30   Peřík Alois  1832    Šachový klub Ostrava-Jih 
31   Rampulová Markéta    1242  Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s. 
32 ACM  Růžička Václav 1642   DDM Praha 6
33   Chlevišťan Jaromír 1393   VOKD Poruba
34   Sudolský Jan 1430   VOKD Poruba
35   Bambušek Vladislav 1615   ŠO TJ Karolinka
36   Klíma Martin 1588   ŠO TJ Karolinka
37   Vlachopulos Elefteris 1730   ŠO TJ Karolinka
38   Vrábel Petr 1715   ŠO TJ Karolinka
39   Mattivi Jaroslav   0 TJ Sokol Valašská Bystřice
40   Glacner Karel 1452   ŠK Bystrc Oilers
41   Komínek Martin 1539   TJ Sokol Valašská Bystřice
42   Jiroušek Tadeáš 1737   Klub šachistů Říčany 1925
43   Otruba Marek 2005   Klub šachistů Říčany 1925
44   Otrubová Kristýna 1651   Klub šachistů Říčany 1925
45   Vystrčil Martin 2161   Klub šachistů Říčany 1925
46   Vaníček Jan 1721   ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
47   Fišer Jiří 1936   Unichess
48   Švéda Jiří 1857   TJ ŠK DUE POP Uničov
49   Kočí Ladislav 1832   TJ ŠK DUE POP Uničov
50   Vlachopulos Georgis 1856   Lokomotiva Krnov
51   Redzisz Michał 1947   KS Laura Chylice
52   Hurta Karel   1734 Sokol Bystřička
53   Mohapl Petr 2040   Tatran Litovel
54   Folta František 1745   TJ Nový Jičín
55   Křivohlávek Josef 1413   TJ Lanškroun
56   Lapáček Luboš 1467   TJ Lanškroun
57   Palla Rostislav 1592   TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou
58   Obšivačová Jana 1175   Agentura 64 Grygov
59   Doškař Miloslav 1632   Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s.
60   Vaňhara Petr 1716   TJ Bojkovice
61   Valenta Josef 1524   ŠK Rajnochovice
62   Mička Norbert 1876   TJ Nový Jičín
63   Capil Dalibor 1602   TJ Sokol Valašská Bystřice
64   Gankhuyag Munkhorgil 1518   ŠK Rajnochovice
65   Smutek Jiří 1546   TJ Sokol Valašská Bystřice
66   Kunc Miroslav 1458   SK EMKaD Holešov
67   Štefek Jan 1599   ŠK Sulimov
68   Peterka Josef 1829   TJ Sokol Valašská Bystřice
69   Slížek Josef 1948   TJ Sokol Valašská Bystřice
70   Mitura Karel 2184   Šachy Hošťálková z.s.
71 FM Lys Josef 2115   Sokol Brušperk
72   Juračák David 1219   Interchess z.s.
73   Múdrý Jan 1668   Sokol Huslenky
74   Panek Bartosz  1869   UKS Ognisko Rydułtowy
75 FM Zvolánek Libor 2088   Agentura 64 Grygov
76   Jeřábková Julia 1697   Šachový klub Mohelnice, z.s.
77   Jeřábek Jan   1258 Šachový klub Mohelnice, z.s.
78   Sovány Attila 1850   TJ Neratovice
79   Molnár Jiří 1933   Šachový klub Olomouc z.s.