Seznam přihlášených hráčů

    Jméno FIDE ELO ELO Oddíl
 1.   Kolibík Ján 1551 F Šachový klub Slovan Sliač
2.   Oktavec Ivan 1574 F Šachový klub Slovan Sliač
3.   Parák František 1523 F MEZ Vsetín
4.   Románek Zdeněk 1692 F KH Zašová
5.   Bartošek Ivan 1657 F MEZ Vsetín
6.   Gonda Ján 1471 F Lokomotíva Bratislava
7,   Bříza Jiří 1849 F Tatra Kopřivnice
8, FM Karlík Vladimír 2124 F Slavia Kroměříž
9.   Papán Cyril 1857 F Tatra Kopřivnice
10.   Tauš Martin 2004 F SK Stonava
11.   Fišer Jiří 1784 F Unichess
12.   Hutyra Tomáš 1449 F TJ Sokol Valašská Bystřice
13.   Musil Vítězslav 1868 F Agentura 64 Grygov
14.   Nešpor Ivan 1650 F ŠK Šenov 
15.   Závodný Jaroslav 1847 F Šachový klub Vsetín, z.s.
16.   Konečný Jakub 1505 F Beskydská šachová škola z.s.
17.   Bosák jan 2082 F Šachový klub Vsetín, z.s.
18.   Döme Michal 1939 F ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.
19.   Komínek Martin 1685 F TJ Sokol Valašská Bystřice
20.   Břoušek Jiří 1829 F TJ Sokol Valašská Bystřice
21. FM Lys Josef 2106 F Šachový klub Ostrava-Jih
22.   Bambušek Vladislav 1391 F ŠO TJ Karolinka
23.   Holiš Matyáš 1227 F ŠO TJ Karolinka
24.   Vlachopulos Elefteris 1549 F ŠO TJ Karolinka
25.   Vlachopulos Georgis 1921 F Šachy Krnov, z.s.
26.   Hovad Václav 1489 F TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou
27.   Jindrásek Mojmír 1644  F ŠK DDM Kostelec nad Orlicí 
28.   Sysr Pavel 1591 F TJ Spartak Letohrad
29.   Šobáň Jaroslav 2102 F Agentura 64 Grygov
30.   Mattivi Jaroslav 1104 F TJ Sokol Valašská Bystřice
31. FM Cagašík Tomáš 2158 F Slavia Kroměříž
32.   Bareš Jáchym 2087 F Agentura 64 Grygov
33.   Černý Michael 1867 F Agentura 64 Grygov
34.   Hrabal Matěj 2055 F Oddíl šachů SK Prostějov
35.   Ulčák Michael 1780 F Jezdci Jundrov
36.   Kozelský Marek 1896 F ŠK Šenov
37.   Fuksa Josef 1255 F Šachy Hošťálková z.s.
38.   Uhlíř Jiří 1793 F ŠK Rajnochovice
39.   Valenta Josef 1453 F ŠK Rajnochovice
40.   Palla Rostislav 1590 F TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou
41.   Palla Stanislav 1613 F TJ Lanškroun
42.   Diviš Jan 1465 F ŠK Petřvald u NJ
43.   Cohen Avi 1860 F  
44.   Cohen Israel 1377 F  
45.   Kamas Gabriel 1393 F Šachový klub Vsetín, z.s.
46.   Mikláš Marián 1959 F PŠK Banská Bystrica
47.   Juračák David 1781 F Interchess z.s.
48.   Lorencová Jitka 1315 F TJ Spartak Letohrad
49.   Horyna Josef 1689 F TJ Sokol Praha-Vršovice
50.   Jeřábek Jan 1258 F Šachový klub Mohelnice, z.s.
51.   Jeřábková Julia 1796 F Šachový klub Mohelnice, z.s.
52.   Režný František 1464 F ŠK Slavoj Velké Pavlovice
53.   Feix Vilém 1431 F KH Zašová
54.   Bajer Jakub 1389 F MKS MOS Wieliczka
55.   Smutek Jiří 1608 F TJ Sokol Valašská Bystřice
56.   Martikán Jiří 1266 F Beskydská šachová škola z.s.
57.   Martikánová Amálie 1184 F Beskydská šachová škola z.s.
58.   Žítek Jiří 1623 F TJ Lokomotiva Liberec
59.   Švec Luděk 1599 F TJ Lokomotiva Liberec
60.   Milfort Václav 1211 F ŠK 1921 Zábřeh
61.   Foukal Jiří 1773 F TJ Sokol Valašská Bystřice
62.   Křupala Radim 0 F TJ Sokol Valašská Bystřice
63.   Nikitenko Nikita 0 F TJ Sokol Valašská Bystřice
64.   Nikitenko Pavlo 0 F TJ Sokol Valašská Bystřice
65.   Hanák Tomáš 2036 F Rychvaldský spolek šach. 1945
66.   Sušeň Jaroslav 1777 F TJ Sokol Valašská Bystřice
67.   Smutek Vladimír 1597 F TJ Sokol Valašská Bystřice
68.   Rychtecký Pavel  1430 F ŠK Teplárna Praha-Malešice 
69.   Zajíček Tomáš 1954  F Oddíl šachů SK Prostějov 
70.   Paszkowski Krystian 1892 F MUKS "Stoczek 45" Białystok
71.   Klimek Jakub 0 F  
72.   Proć Michal 0 F  
73.   Fudala Mateusz 0 F  
74.   Kašpárek Jiří 1753 F ŠK SIGMIA Olomouc
75.   Zádrapa Jakub 1904 F Šachový klub Vsetín, z.s.
76.   Pyš Zbyněk 1873 F TJ Sokol Valašská Bystřice
77.   Mohapl Petr 2030 F Tatran Litovel
78.   Zelenková Sofie 0 F TJ Mořkov
79.   Zelenka Milan 1996 F Šachy Hošťálková z.s.
80.   Krčmář Milan 1908 F Sokol Francova Lhota
81.   Peterka Josef 1854 F TJ Sokol Valašská Bystřice
82.   Slížek Josef 1775 F TJ Sokol Valašská Bystřice
83.   Tarielašvili Kira  1103 F Beskydská šachová škola z.s.
84.   Kulich Daniel 1932 F ŠK Považské Podhradie
85.   Kopecký Matěj 1680 F TJ Sokol Ústí z.s.