Mládež

1. Vasto Tour ve Francově Lhotě

Druhé kolo 1. Vasto Tour pokračovalo v sobotu 14. prosince ve Francově Lhotě. Pětice našich žáků  tentokrát obsadila všechny čtyři věkové kategorie. Z dosažených výsledků lze jednoznačně vyhodnotit, že jejich daleká cesta nebyla zbytečná.

Tags:

1. Vasto Tour v Karolince

V sobotu 16. října bylo zahájeno v naší oblíbené destinaci v Karolince mistrovství mládeže Valašska, spíše známé jako 1. Vasto Tour. Letos se hraje v kategoriích do 10, 12, 14 a 16 let. 

Tags:

Michal Kamlar mistrem Valašska v šachu mládeže

Velkého úspěchu dosáhl náš hráč Michal Kamlar v letošním mistrovství Valašska v šachu mládeže (dříve 1.Vasto tour), když vyhrál kategorii do 11 let.  Mistrovství se skládalo ze čtyř samostatných turnajů (Karolinka, Francova Lhota, Valašská Polanka a Vsetín) a do konečného hodnocení se započítávaly tři nejlepší výsledky.

Tags:

1. Vasto - 1.turnaj v Karolince

V sobotu 21. října zahájilo v Karolince Mistrovství mládeže Valašska (pod hlavičkou 1.Vasto Tour).  Soutěží se ve čtyřech věkových kategoriích: do 9, 11, 13 a 16 let. Mezi 83 účastníky se neztratilo ani 5 našich zástupců.

Tags:

Úspěch našich žáků na Mistrovství mládeže Valašska

V sobotu 29.dubna skončil už 10. ročník mládežnické soutěže 1.Vasto Tour, který dostal  v posledních letech oficiální název - Mistrovství mládeže Valašska.  Hrály se celkem 4 turnaje (Francova Lhota, Jablůnka, Karolínka a Valašska Polanka), do celkového hodnocení se započítávaly tři nejlepší výsledky. Soutěže se účastnili zástupci našeho oddílu a také děti ze ZŠ ve Valašské Bystřici. A naši mladí šachisté se vůbec neztratili. 

Tags:

Naši mladí šachisté potěšili

1. Vasto TOUR - Valašská Bystřice

Tags:

Přebor okresu základních škol

Naši školáci bronzoví

Tags:

1. VASTO Tour

Čtvrtým dílem skončilo ve Valašské Bystřici Mistrovství mládeže Valašska

Tags:

1. VASTO Tour

V sobotu 5. dubna pořádá náš oddíl čtvrtý díl Mistrovství mládeže Valašska. Propozice turnaje naleznete zde. Kdo má chuť a čas, přijďte se k "Pernickým" podívat.

Tags:

I. VASTO Tour - Jablůnka

3. díl Mistrovství mládeže Valašska

Tags:

Subscribe to RSS - Mládež