Turnaje

11. ročník šachového festivalu

Tak jako v minulých letech i tento podzim uspořádal šachový klub TJ SOKOL Valašská Bystřice pod vedením ředitelky turnaje Hanky Obšivačové a díky úsilí manažera turnaje a předsedy klubu Petra Růčky již tradiční šachový festival. Letos s mírně změněným programem.

Tags:

Seriál letních rapidů

Po roční odmlce letos opět pokračovala letní soutěž večerních rapidů. Když jsme se s Martinem Komínkem rozmýšleli, zdali ji obnovit, dlouho jsme váhali. Asi tak dlouho, že jsme „prošvihli“ první dva termíny. Nakonec jsme do toho šli a myslím, že jsme udělali dobře. Přidali se i v Zubří, kde si vzal všechno na starost Jožka Krupa a koncem června jsme mohli začít. Účast byla překvapivě vysoká a co bylo nejpozitivnější, zapojila se do turnajů ve větším počtu také mládež.

Tags:

KP v rapid šachu - Hošťálková

 

Memoriál Jana Kováře

přebor Zlínského kraje v rapid šachu

Tags:

Přebory oddílu 2019

Letošní regionální soutěže Vsetín se vyznačovaly malým počtem družstev, pro mnoho hráčů by tak skončila sezóna velmi brzy.  Rozhodli jsme se pro ně uspořádat přebor oddílu. Nakonec se turnaje zúčastnilo 12 hráčů, což bylo pro mne milým překvapením, o turnaj byl zájem. Zvláště pro mladé hráče to byla dobrá zkušenost do dalších sezón. Soutěž probíhala bez problémů, naplánované termíny se dodržovaly. Jedinou kaňkou bylo nesehrání jedné (a to důležité) partie, která trochu kazí dojem celé akce.

Tags:

Předvánoční šachy v Bystřici

V poklidné vánoční atmosféře se v neděli 16.12. konal s předstihem vánoční turnaj v rapidu. Na tento den ovšem zároveň připadlo i poslední předvánoční kolo mistrovských soutěží. Takže za hojné účasti našich juniorů proběhlo nejprve derby mezi naším Déčkem a Éčkem. Po výhrách nadějných juniorů Tomáše Klímy nad Jurčou, Jany Obšivačové nad Pernickým a Přemka Martišky nad Davidem Vanduchem zvítězilo Déčko 3,5:1,5.

Memoriál Jana Kováře

Přebor Zlínského kraje v rapidu jednotlivců

Tags:

MEMORIÁL JANA KOVÁŘE

Krajský přebor Zlínského kraje v rapid šachu

Tags:

Silvestrovský turnaj ŠKZ Vsetín

Tags:

Štěpánský turnaj v Bystřici pod Hostýnem

Memoriál Josefa Maňáka

Tags:

Vánoční bleskáč v Brankách

Tags:

Stránky

Subscribe to RSS - Turnaje